قالیباف در شرایط بحرانی و در لحظه می تواند بهترین تصمیم را برای کشور بگیرد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان گیلان با اشاره به تهیه و تدوین برنامه هفتم توسط شهید رئیسی یادآور شد: رئیس جمهور جدید باید در چیدمان ارکان دولت ظرافت خاص خود را داشته باشد.

سرهنگ رمضانعلی طالبی رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان گیلان امروز در نشست صمیمی با اصحاب رسانه گیلان انتخابات هشتم تیرماه را بزرگترین رویداد تاریخ انقلاب عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه استحکام نظام جمهوری اسلامی ایران برپایه انتخابات است، لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری،به عنوان یک اصل مهم و اساسی به شمار می رود همانگونه در دهه ۶۰ ظرف چندماه سه انتخابات برگزار شد.

وی با تاکید بر برگزاری چندین دوره انتخابات در دهه ۶۰ خاطرنشان کرد: با توجه به برگزاری چهارده دوره انتخابات و حضور همیشگی مردم پای صندوق رای ، همه ما می‌دانیم که مشارکت در انتخابات این دوره از،ریاست جمهوری بسیار مهم و حیاتی است.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان گیلان با تاکید بر افول و سقوط قدرت های مختلف دنیا، تاکید کرد: امروز غرب دیگر قادر نیست کشورهای هم پیمان خود را لینک کند همانگونه که در غزه هم دیدیم غرب قدرت اثرگذاری مستمر همزمان با نقطه دیگر را نداشتند.

وی با اشاره به قدرت تعادل ایران تصریح کرد: در دوره شهید رئیسی بیشترین ارتباطات را با کشورهای دیگر همراه با رفع مشکلات داشتیم.

رمضانعلی طالبی با تاکید بر خدمات ارزنده رئیس جمهور شهید در دوران کرونا خاطرنشان کرد؛ معادلات فروش نفت و پرداخت حقوق کارکنان در آن دوران حساس توسط شهید رئیسی به راحتی حل و فصل شد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان گیلان با اشاره به تهیه و تدوین برنامه هفتم توسط شهید رئیسی یادآور شد: رئیس جمهور جدید باید در چیدمان ارکان دولت ظرافت خاص خود را داشته باشد.

وی با تاکید بر وجود قدرت راهبری و راهبردی توسط حضرت آیت الله خامنه ای (مدظلله العالی ) افزود: با اشرافیت موجود در دکتر قالیباف باید گفت که وی توان اجرایی مملکت را دارد.

نقش اساسی خبرنگاران در حوزه روشنگری و آگاهی بخشی سیدعلی آقازاده نیز در این نشست به نقش اساسی خبرنگاران در حوزه روشنگری و آگاهی بخشی سخن گفت و تاکید کرد: همه ما وظیفه داریم که فضای انتخابات را به سبک مثبت و گستره پیش ببریم تا با این حرکت شتابان بتوانیم فضای انتخابات را با اغتنام فرصت گرم‌تر و با ایجاد یک آگاهی عمومی در ایجاد مشارکت حداکثری گام بلندی برداریم.

سردار اقازاده با قدردانی از همه کاندیداهای این دوره از انتخابات تصریح کرد: همه این افراد نسبت به انقلاب و کشور حساس بودند که ثبت نام کردند همه آنان معیارهایی در راستای تحقق آرمان های جمهوری انقلاب اسلامی دارند.

رئیس شورای راهبردی هماهنگی ستادهای مردمی انتخاباتی یادآور شد: ضمن احترام به کاندیداها همه باید مصداق داشته باشیم جریان انقلابی با توجه به ظرفیتی که وحود دارد انتخابات را رصد خواهیم کرد و نتیجه هر چه باشد‌، قبول خواهیم داشت.

سیدعلی آقازاده با تاکید بر لزوم توجه بر مصادیق های انتخاباتی گفت: جامعه اسلامی و بزرگان مدیریتی که در جامعه از سوابق تجارب اجرایی برخوردار هستند باید مورد توجه قرار گیرند و بین کاندیداهای خوب و محترم که حضور دارند نیروهای فعال استان و نخبگان استانی با توجه به شاخص های معین و بارزی که در جناب قالیباف وجود دارد، نسبت به تبلیغ و شناسایی و جذب رای حداکثری گام بردارند.

دکتر قالیباف کاملترین ترین و جامع ترین نامزد چهاردهمین دوره انتخابات جمهوری است مسعود عباس نژاد عضو شورای اسلامی شهر رشت در این نشست با بیان اینکه خبرنگاران نقش مهمی در روشنگری و هدایت افکار عمومی دارند ، خاطرنشان کرد: امروز در شرایطی قرار گرفته ایم که وضعیت اقتصادی و تهدیدها و بحران کشور را در برگرفته و در این راستا فردی میبایست سکان کشور را به دست گیرد که در همه عرصه ها حضور داشته است و از تسلط کافی بر امور کشور برخوردار می باشد.

وی افزود: محمدباقر قالیباف از فرماندهان ارشد کشور است و در دوران خدمت در شهرداری تهران عملکرد خوبی از خود برجای گذاشته است.عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه در مدیریت بحران ، قوی ترین انسان ها می توانند خلبان باشند، عنوان کرد:قالیباف در شرایط بحرانی و در لحظه می تواند بهترین تصمیم را برای کشور بگیرد.

عباس نژاد یادآور شد:در شرایط سخت اقتصادی نمی توانیم مسوولیت ریاست جمهوری را بر عهده فردی بگذاریم که فقط روی کاغذ کار کرده و عملکرد اجرایی نداشته باشد.

وی یادآور شد:قالیباف کاملترین ترین و جامع ترین نامزد چهاردهمین دوره انتخابات جمهوری است که توان مدیریت و اداره کشور را دارد‌.

عباس نژاد با تاکید بر افزایش مشارکت مردم در این دوره از انتخابات و نقش مهم رسانه ها در رهبری افکار عمومی و کمک به مردم در انتخاب بهترین نامزد بیان کرد:تصمیمات دولت در سرنوشت کشور و همه مردم تاثیرگذار است بنابرین افزایش مشارکت و انتخاب اصلح ضرورت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *